Piroman

Pár slov o tomhle webu

O tom, že existuje nějaký server webnode jsem se dočetl na stránkách technetu. Dosud jsem svůj web musel standardně dělat v programu na PC a pak přes FTP nahrávat na server. U webnode tohle není vůbec potřeba. Pokud nepotřebujete žádnej speciální web a nejste znalci html jazyka a všelijakých těch...

Něco o mě

Narodil jsem se před několika lety v Poličce, vyrůstal jsem v malé vesnici v Pardubickém, tehdy Východočeském kraji, která se jmenuje Ostrý Kámen a leží 5 km západně od Svitav. Do školky jsem chodil do sousední vesnice do Karle, základku jsem navštěvoval ve Svitavách. Maturitu jsem složil ve SPŠ MV...
Záznamy: 1 - 2 ze 2

Hudba

Anthony Callea

Mým hudebním favoritem je, v Česku neznámý, Anthony Callea.

Anthony Callea, celým jménem Anthony Cosmo Callea se narodil 13.12.1982 v Melbourne italským rodičům. V roce 2004 skončil druhý v soutěži Australian Idol, obdoba naší Česko hledá superstar.

Se společností Sony/BMG vydal dvě cédéčka, v roce 2005 pod názvem Anthony Callea a v roce 2006 vydal album A New Chapter. Jeho první cédéčko se stalo během sedmi týdnů nejprodávanější v celé australské historii, až si poslechnete jeho písničky, zjistíte proč.

V březnu 2007 tenhle sympaťák veřejně přiznal že je gay. Během soutěže a samozřejmě i po ní bulvár spekuloval o jeho homosexualitě. Anthony to však popíral a odmítal se bavit o své sexuální orientaci, podle jeho slov proto, aby se nezapsal jen jako zpívající gay. V prosinci 2007 se po tříletém vztahu rozešel se svým přítelem.

Rozhodně stojí za poslechnutí, nebo za zhlédnutí několik jeho cool písniček, které v Česku nejsou moc známý. Na youtube jich najdete spousty, dva videoclipy najdete pod článkem.

Anthony Callea's official web

Text převzat z Vikipedie