Re: Re: napěňovací tryska

František | 15.01.2013

Děkuji za reakci, odpověď a radu. Samozřejmě, že kompletní trysku složenou ze třech dílů - chromový obal, gumové tělo a gumová špic, jsem vždy perfektně zkontroloval, event. vyčistil, umyl v horké vodě a po složení nasadil zpět na kovové ramínko. Specielně jsem dával pozor, aby tenká dírka na gumovém tělu uvnitř obalu kudy prochází hlavní tlak pro výrobu pěny, nebyla ucpána. Na obrázku z přiloženého linku, je správně namalováno místo, kudy uniká tlak ale ještě navíc z místa, kde v horní části končí chromový obal. Čili rozumíte dobře tomu, že celý vnitřek mám čistý - průchodný a pára stejně uniká horem kolem nástavce a kolem obvodu, kde končí chromový obal a je ve styku s gumou. Důkladně jsem zkontroloval všechny tři díly napěňovací trysky, zvláště vnitřní gumové tělo, jestli není někde guma porušena, roztržena, nebo nemá falešnou dírku. Vše v pořádku. Znovu jsem provedl několikrát celý proces po vymytí, rozebrání, důkladném vyschnutí a nasazení napěňovací trysky zpět na ramínko. Bohužel, pára nadále uniká všude kde nemá a tam kde má být tam není. Nevím co s tím a sehnat napěňovací trysku jako náhradní díl zřejmě neexistuje. Mně se to zatím nepovedlo. Budu velice rád za jakoukoli radu, nápad a způsob jak vyřešit tenhle problém. Děkuji moc předem.
F.

Přidat nový příspěvek